Manažer klíčových klientů

Budujte svoji kariéru s námi a staňte se součástí jedné z největších pojišťoven na světě.

Náplň práce

  • Komunikace s externími společnostmi a vyjednávání podmínek sjednávání produktů.
  • Předávání informací externím partnerům o nových produktech a podmínkách.
  • Školení jednotlivých obchodních struktur a implementace nových produktů a produktových změn.
  • Komunikace s produktovými specialisty externích společností.
  • Příprava marketingových a podpůrných materiálů pro externí partnery.
  • Analyzování konkurence a příležitostí na trhu.

Očekáváme

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou.
  • Zkušenost z obdobné pozice výhodou.
  • Znalost pojistného trhu a trhu zprostředkování finančních produktů výhodou.
  • Vysoká úroveň komunikačních schopností a prezentačních dovedností.
  • Zodpovědnost a schopnost empatie.
  • Ochota cestovat a flexibilita.
  • Znalost MS Office.
  • ŘP sk. B.

Nabízíme

  • Zázemí a know how stabilní a silné společnosti.
  • Samostatnou a zodpovědnou práci s možností osobního a profesního rozvoje.
  • Mobilní telefon s neomezeným tarifem a notebook jsou samozřejmostí.
  • Kromě standardních benefitů také například výhodný operativní leasing na krásné nové vozy, kurzy jógy na terase, sportovní olympiády, slevy u exkluzivních obchodních partnerů a … více už pak při našem osobním setkání.

Doplňující informace

  • Nástup: dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Praha + cestování v rámci ČR

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Výběrové řízení

Vše, co je dobré vědět před výběrovým řízením.

Více informací

Koho hledáme

Kdo se u nás uplatní a co nabízíme.

O Generali

Kdo jsme a jaké vyznáváme hodnoty.