Finanční poradce pro Čáslav, Kutná Hora

Jako oblastní manažer Generali pojišťovny hledám do svého týmu nové kolegy na pozici Finančních poradců.

...pokud chcete pracovat v příjemném a zkušeném kolektivu, který Vám pomůže nejen při zaučování...
...chcete mít možnost ovlivnit jak Vaši kariéru, tak velikost Vašeho příjmu nebo pracovní dobu...
...pokud je pro Vás důležité pracovat pro celosvětově známou značku, která i přes svou velikost upřednostňuje individuální přístup...

Pak čtete ten správný inzerát.

V mém týmu pracují jak absolventi škol, kteří u nás nabírají jedny ze svých prvních pracovních zkušeností, tak přední TOP poradci Generali, kteří již mají své vlastní pobočky (tzv. dotované franšízy-Agenturní kanceláře).
Pracovní náplní lidí napříč celým mým týmem je především práce s klienty, ať už stávajícími nebo nově získanými. Škála našich pojistných, investičních a doplňkových produktů je natolik široká, že jsme klientovi schopni ošetřit jakoukoliv životní situaci. K tomu máme k dispozici moderní IT systémy, které nám celou naši práci významně ulehčují.
Velkou výhodou poradců pracujících v mém týmu je zázemí kamenných poboček ať už přepážkových nebo čistě poradenských.

Díky tomu budete mít stále k dispozici zázemí, kde budete mít možnost si připravovat podklady pro jednání s klienty nebo čistě jen využít konzultace se svým nadřízeným nebo kolegy.
Poradcům Generali náleží vícesložková mzda (kombinace fixních odměn a provizí) a propracovaný systém vzdělávání. Je nám zcela jasné, že zorientovat se v pojišťovnictví nemusí být pro nováčka jednoduché a jsme na to připraveni (náš vzdělávací systém je připraven na kolegy, kteří nepochází z oboru).
Pokud Vás zaujala naše nabídka, rádi pracujete s lidmi, umíte pracovat v týmu, chcete se učit novým věcem a splňujete podmínky jako jsou trestní bezúhonnost a ukončené min. středoškolské vzdělání (maturita), pak nám neváhejte zaslat Váš životopis!

Doplňující informace:

  • Místo výkonu: Čáslav
  • Nástup: 1.1.2020

V případě zájmu, prosím, posílejte strukturovaný životopis ve formátu (word) nebo (pdf) přes odkaz NÍŽE.

Kontakt

Generali Pojišťovna a.s.

Výběrové řízení

Vše, co je dobré vědět před výběrovým řízením.

Více informací

Koho hledáme

Kdo se u nás uplatní a co nabízíme.

Více informací

O Generali

Kdo jsme a jaké vyznáváme hodnoty.

Více informací