Produktový manažer/ka v oblasti pojištění dopravních rizik

Budujte svoji kariéru s námi a staňte se součástí jedné z největších pojišťoven na světě.

Generali pojišťovna, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Produktový manažer korporátního pojištění dopravních rizik.

Co bude vaším úkolem?

  • analýza a monitorování aktuálních trendů českého i celosvětového trhu
  • návrh nových pojistných produktů a produktových inovací
  • spolupráce s externími obchodními partnery i ostatními útvary v pojišťovně (marketing, právní útvar, likvidace)
  • budete tvořit, myslet, komunikovat, zavádět a vyhodnocovat

Jak si vás představujeme?

  • baví vás o věcech přemýšlet a myšlenky přetvářet v činy, zkoušet nové věci
  • kreativita pro vás není cizí slovo
  • rádi komunikujete s lidmi, ale zároveň umíte pracovat samostatně
  • máte energii, zápal a nadšení
  • VŠ se zaměřením na dopravu / logistiku výhodou
  • praxe v oblasti dopravních rizik (cargo pojištění, pojištění odpovědnosti dopravce) výhodou

Nejdůležitější je pro nás chuť a odhodlání učit se – není překážkou, že nesplňujete všechny požadavky – rádi Vám v začátcích pomůžeme a zaučíme Vás!

Když se domluvíme, jak to bude vypadat?

  • jsme velká firma, o zábavu tu není nouze
  • budete pracovat s týmem inspirativních osob, v pojišťovně s působností na celém světě
  • budete mít dobrý pocit z toho, že Vaše práce má smysl
  • jde nám o to, aby se vám u nás líbilo a dobře pracovalo, postaráme se proto i o vzdělávání a odborný růst
  • o stravenkách, notebooku a telefonu asi mluvit nemusíme…

Doplňující informace:

  • pracoviště: Praha 4 - Pankrác
  • nástup: dle dohody
  • možnost plného nebo zkráceného (0,75) úvazku

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Generali pojišťovna, a.s.
Michaela Čudová

Výběrové řízení

Vše, co je dobré vědět před výběrovým řízením.

Více informací

Koho hledáme

Kdo se u nás uplatní a co nabízíme.

O Generali

Kdo jsme a jaké vyznáváme hodnoty.