IT administrátor junior

Generali Shared Services, člen skupiny Generali, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici IT administrátor junior.

Pracovní náplň:

• Technická a administrativní správa pracovních stanic na platformě Windows a Citrix
• Instalace a správa ostatní výpočetní techniky (tiskárny, IP telefony, videokonference apod.)
• Konfigurace mobilních telefonů
• IT podpora koncovým uživatelům po HW i SW stránce
• Dodržování SLA
• Spolupráce s ostatními útvary IT

Očekáváme:

• SŠ vzdělání technického směru
• Zkušenosti na obdobné pozici, případně praxe v oboru výhodou
• Aktivní komunikaci v anglickém jazyce
• Orientaci v informačních technologiích
• Znalost MS Windows, IT infrastruktury (doménové prostředí, Active directory, aktivní síťové prvky), základní znalost TCP/IP
• Odborné certifikace výhodou
• Proaktivní přístup, zodpovědnost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

• Zázemí stabilní a silné mezinárodní společnosti
• Možnost poznat moderní IT technologie
• Práci v příjemném a přátelském kolektivu
• Perspektivu karierního a osobního růstu
• Bohatý systém benefitů (firemní notebook a mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, zdravotní a osobní volno, stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity, slevy na produkty společnosti a partnerů atd.)

Doplňující informace:

  • Místo pracoviště: Praha 4 - Pankrác
  • Datum nástupu: Dle domluvy

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Hana Rudlová
Na Pankráci 123/7020
140 21  Praha-Nusle
Česká republika

Výběrové řízení

Vše, co je dobré vědět před výběrovým řízením.

Více informací

Koho hledáme

Kdo se u nás uplatní a co nabízíme.

O Generali

Kdo jsme a jaké vyznáváme hodnoty.